امروز:   30  دی  1397  برابر با   20  ژانویه  2019 

ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دوره مجازی دانشگاه گیلان سال ۱۳۹۷ (به روز شد.::. ۱۸ شهریور)

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مقاطع تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۷ دانشگاه گیلان بدین وسیله به اطلاع می رساند ثبت نام از پذیرفته شدگان در دو مرحله به صورت اینترنتی و حضوری صورت می گیرد که انجام هر دو مرحله ثبت نام الزامی است.

۱- ثبت نام اینترنتی:

قبل از مراجعه حضوری لازم است پذیرفته شدگان به سامانه ثبت نام اینترنتی مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده اقدام نمایند. پذیرفته شدگان می بایست مطابق موارد مندرج در این اطلاعیه پس از انجام ثبت نام اینترنتی، تا ۴۸ ساعت بعد طی روزهای اداری با مراجعه مجدد به سامانه مذکور، وضعیت پرونده خود را پیگیری و نسبت به رفع هرگونه نقص احتمالی -که توسط کارشناسان آموزش دانشکده ها در سامانه مذکور به آنان اعلام می گردد- اقدام نمایند و در صورت اطمینان از تایید ثبت نام اینترنتی توسط دانشگاه، نسبت به تشکیل پرونده و ارائه مدارک لازم برای ثبت نام حضوری طبق برنامه زمانی تعیین شده؛ اقدام نمایند.

زمان ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد از ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۷

 

پذیرفته شدگان محترم می بایست قبل از ثبت نام اینترنتی مدارک مورد نیاز به شرح مندرج در فایل پیوست را با فرمت Jpeg اسکن نمایند .(دریافت فایل مدارک لازم جهت اسکن )

پذیرفته شدگان محترم می بایست قبل از ثبت نام اینترنتی مدارک مورد نیاز به شرح زیر را با فرمت Jpeg اسکن نمایند!!!

عکس پرسنلی ۴×۳ ، کلیه صفحات شناسنامه، کارت ملی(پشت و رو) ، مدرک کاردانی (مخصوص پذیرفته شدگانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته هستند)، مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد(صرفا برای پذیرفته شدگان مقطع دکتری)، مدرک نظام وظیفه* برای آقایان(شامل ۱– تصویر کارت پایان خدمت، کارت معافیت دائم، پزشکی، موارد خاص و کفالت۲- فارغ التحصیلان ترم آخر می بایست در زمان ثبت نام اینترنتی اسکن تصویر ابطال معافیت تحصیلی مقطع قبلی را در سامانه قرار دهند و در زمان ثبت نام حضوری با در دست داشتن اصل ابطال معافیت تحصیلی مقطع قبلی جهت اخذ فرم درخواست معافیت به امور مشمولین دانشکده مربوطه مراجعه نمایند.)۳-سربازان حین خدمت در زمان ثبت نام حضوری می بایست برای اخذ نامه ترخیص به امور مشمولین دانشکده مراجعه نمایند. این قبیل پذیرفته شدگان می بایست در زمان ثبت نام اینترنتی تصویر نامه ابطال معافیت مقطع قبلی را در سامانه قرار دهند.۴- برگ اعزام به خدمت بدون غیبت که تاریخ اعزام آنها بعد از تاریخ ۳۱/۰۶/۱۳۹۷ باشد.۵- مشمولین خدمت در سازمان های دولتی،مراکز نظامی و انتظامی یا مراکز تابعه می بایست نامه بلامانع بودن تحصیل را در سامانه قرار دهند.)، فرم مدرک تحصیلی (برای پذیرفته شدگانی که قادر به ارائه اصل مدرک مقطع تحصیلی قبلی نمی باشند)، فرم مخصوص معدل (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام) برای آن دسته از پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد که‌ در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون فارغ التحصیل نبوده اند، مدارک سهمیه شامل رزمنده/ مربی/ رتبه اول حسب مورد(در صورت وجود)

نمونه فرم جایگزین مدرک کارشناسی برای پذیرفته شدگان مقطع ارشد 

نمونه فرم معدل کارشناسی برای پذیرفته شدگان مقطع ارشد

جهت ورود به سامانه، کد ملی و شماره شناسنامه مورد نیاز می باشد که لازم است دانشجویان ابتدا نسبت به واریز مبالغ زیر(بابت هزینه کارت دانشجویی، بیمه و مشاوره)از طریق سامانه اقدام و سپس اطلاعات خواسته شده را تکمیل ، مدارک اسکن شده را بارگذاری نمایند و پس از تکمیل مراحل ثبت نام گزینه ارسال را نیز انتخاب نمایند .

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ۳۸۰۰۰۰ ریال(سیصدو هشتاد هزار ریال)

 

پذیرفته شدگان می بایست مطابق موارد مندرج در این اطلاعیه پس از انجام ثبت نام اینترنتی و اطمینان از تکمیل فرم ها و بارگذاری صحیح مدارک لازم، با اطمینان از همراه داشتن اصل کلیه مدارک خواسته شده، طبق برنامه زمانی تعیین شده ذیل، جهت ثبت نام حضوری و تشکیل پرونده اقدام نمایند.

ارائه پرینت کلیه تعهدنامه ها و فرم های مربوطه که به امضا و اثر انگشت داوطلب رسیده باشد، جهت ثبت نام حضوری الزامی می‌باشد، لذا به پذیرفته شدگان محترم توصیه می‌شود قبل از مراجعه حضوری نسبت به تکمیل نمودن فرم‌های ثبت نامی اقدام نمایند.

 

۲- ثبت نام حضوری:

ضروری است پذیرفته شدگان برای انجام ثبت نام حضوری و تشکیل پرونده شخصا با توجه به رشته قبولی به همراه مدارک مندرج در این اطلاعیه، طبق برنامه ذیل به دانشکده مراجعه نمایند. 

شایان ذکر است که در روزهای ثبت نام حضوری (از ۱۹ شهریور لغایت ۲۱ شهریور) به کلیه پذیرفته‌شدگان گرامی نحوه استفاده از سامانه و شیوه یادگیری مجازی آموزش داده خواهد شد!

زمان  ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد
دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۹  از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ پذیرفته شدگان  ارشد با حرف اول نام خانوادگی “الف” تا ” د”
سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۰  از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ پذیرفته شدگان ارشد  با حرف اول نام خانوادگی “ذ” تا ” ف “
چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۱  از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ پذیرفته شدگان ارشد  با حرف اول نام خانوادگی “ق” تا ” ی “
  • عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در وقت تعیین شده برای ثبت‌نام حضوری به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد. 

اطلاعات حوزه های ثبت نام

  • ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دوره های مجازی(الکترونیکی) و پردیس خودگردان در پردیس دانشگاه و ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های روزانه و نوبت دوم در محل دانشکده مربوطه انجام خواهد شد. (دریافت فایل آدرس و شماره تماس دانشکده ها )
  • محل ثبت نام پذیرفته شدگان دوره‌های مجازی در پردیس دانشگاه گیلان به آدرس رشت، خیابان ملت، روبروی پارک شهر خواهد بود. شماره تماس ۳۳۳۳۵۶۵۳-۰۱۳

 

 مدارک لازم برای ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد(دریافت فایل )

 

 

۳-تذکرات مهم:

۱-۳-  موسسات محل فارغ التحصیلی و معدل های مقاطع تحصیلی قبلی پذیرفته شده و نیز عنوان مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرفته‌شدگان باید با اطلاعاتی که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام و یا شرکت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، یکسان‌ باشد. بدیهی است که در غیر این صورت با پذیرفته شده طبق مقررات رفتار خواهد شد.

۲-۳- از پذیرفته‌شدگانی‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ ۹۷/۰۶/۳۱ فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ “کان‌ لم‌ یکن” تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان‌طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

۳-۳- دانشجویان شاهد و ایثارگر پس از ثبت نام و تشکیل پرونده در آموزش دانشکده، می بایست به اداره کل دانشجویان شاهد و ایثارگر واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه مراجعه نمایند.

۴-۳- نظر به اینکه اصل مدارک تحصیلی مقاطع قبلی ارائه شده تا زمان فراغت از تحصیل و تسویه حساب در پرونده ضبط می شود لازم است پذیرفته شدگان قبل از تحویل، به تعداد دلخواه از آن ها کپی کرده و نزد خود نگهدارند.

۵-۳- لازم است پذیرفته شدگان کلیه مشخصات خود شامل مشخصات شناسنامه ای،…. و آدرس محل سکونت دائم خود یا خانواده خود را به طور کامل , دقیق در فرم های مربوطه بنویسند. ضمناً ضروری است در صورت تغییر مشخصات مراتب به  آموزش دانشکده اعلام شود.

۶-۳- در هرمرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی‌«کان‌لم‌ یکن‌» تلقی‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

۸-۳- کلیه پذیرفته شدگان جدیدالورود بایستی قبل از ثبت نام حضوری،به لینک های کارنامه سلامت روان و سلامت جسم به آدرس اینترنتی(portal.saorg.ir/mentalhealth سلامت روان) و (portal.saorg.ir/physicalhealth سلامت جسم) مراجعه و پس از تکمیل فرم، پرینت تایید ثبت نام اینترنتی (خروجی کارنامه) خود را دریافت و جهت تکمیل روند ثبت نام به مرکز مشاوره و درمان دانشگاه تحویل دهند.

                                                                                                                        

۴-مبلغ پیش پرداخت شهریه برای پذیرفته شدگان دوره های شهریه پرداز

دانشجویان می بایست جهت انتخاب واحد، پس از تکمیل ثبت نام حضوری و تایید کارشناس دانشکده، مبالغ تعیین شده ذیل را به عنوان پیش پرداخت شهریه را (از قسمت پرداخت الکترونیکی- منوی امور شهریه) به صورت آنلاین واریز نمایند.

مبلغ پیش پرداخت دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد

دوره نوبت دوم: ۹۵۰۰۰۰۰ ریال(نه میلیون و پانصد هزار ریال)

دوره مجازی: ۱۲۰۰۰۰۰۰ ریال(دوازده میلیون ریال)

دوره پردیس خودگردان: ۳۰۰۰۰۰۰۰ریال(سی میلیون ریال)

                      

  •  دانشجویان شاهد و ایثارگر و دانشجویان بورسیه (شهریه پرداز) باهماهنگی حسابدارمربوطه

 

منبع: پرتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان