امروز:   30  بهمن  1397  برابر با   19  فوریه  2019 

مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه

مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه گیلان از سال ۱۳۹۰ با جذب دانشجو در رشته‌های ادبیات فارسی، آموزش زبان انگلیسی و ریاضی کاربردی فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشد و در رشته‌های مهندسی کامپیوتر ( گرایش نرم افزار)، مهندسی فناوری اطلاعات (در دو گرایش تجارت و شبکه)، مهندسی مکانیک (در دو گرایش تبدیل انرژی و طراحی کاربردی)، ریاضی کاربردی، زبان و ادبیات فارسی، آموزش زبان انگلیسی و برق (گرایش مخابرات) مشغول به فعالیت آموزشی است. 

 

ساختار اداری مرکز

  • واحد امور آموزشی
  • واحد فناوری اطلاعات و تولید محتوای الکترونیکی
  • واحد روابط عمومی و هماهنگی

آشنایی با مرکز آموزش های الکترونیکی

جذب دانشجو در مرکز آموزش مجازی

در حل حاضر جذب دانشجو در هر سال  از طریق کنکور سراسری صورت می‌گیرد.

آشنایی با مرکز آموزش های الکترونیکی

آموزش های پیش از ورود

یکی از موارد بسیار مهم در آموزش الکترونیکی، آشنایی دانشجویان و اساتید با ساز و کار اجرایی مرکز است. یکی از مواردی که آموزش‌های الکترونیک در برخی موارد عملکرد مناسبی ندارد، عدم درک ماهیت آموزش الکترونیکی است. ما در مرکز این موضوع را با آموزش های کوتاه مدت و بلند مدت بهبود بخشیده‌ایم.
آموزش‌های کوتاه مدت شامل جلسات معارفه برای دانشجویان جدید الورود و تشریح کامل مراحل آموزشی، کارگاه‌های آموزشی کوتاه مدت برای اساتید در حوزه تولید محتوا و سامانه آموزش الکترونیکی و ایجاد تالارهای گفتگو به عنوان سوالات متداول است.  همچنین در حوزه آموزش های کاربردی و تخصصی بلند مدت و استفاده از قابلیت‌های الکترونیکی می‌توان به تولید لوح‌های فشرده آموزشی برای اساتید و دانشجویان، تولید فیلم‌های آموزشی و همچنین مدیریت از راه دور در بخش فنی اشاره نمود.

آشنایی با مرکز آموزش های الکترونیکی