امروز:   22  آذر  1397  برابر با   13  دسامبر  2018 

تاریخ انتخاب واحد و نحوه پرداخت شهریه در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۷

به اطلاع می‌رساند کلیه دانشجویان شهریه‌پرداز برای انتخاب واحد لازم است، علاوه بر پرداخت بدهی‌های معوقه‌ی نیمسال‌های قبل، مبلغ پیش‌پرداخت نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۷ خود را نیز پرداخت نمایند.

ورودی تاریخ انتخاب واحد روز ساعت آغاز و اتمام
۹۳ و ماقبل ۹۶/۱۱/۱۵ یکشنبه ۰۹:۰۰ الی ۲۳:۵۹
۹۴ ۹۶/۱۱/۱۶ دوشنبه ۰۹:۰۰ الی ۲۳:۵۹
۹۵ ۹۶/۱۱/۱۷ سه شنبه ۰۹:۰۰ الی ۲۳:۵۹
۹۶ ۹۶/۱۱/۱۸ چهارشنبه ۰۹:۰۰ الی ۲۳:۵۹

ضمنا  دانشجویان می‏‌توانند در روزهای پنج‌شنبه و جمعه مورخ ۱۹ لغایت ۲۰ بهمن ماه  ۹۶ از ساعت ۰۰:۰۱ لغایت ۲۳:۵۹  بدون محدودیت سال ورود نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.

  • زمانبندی انتخاب واحد بر اساس جدول فوق به تفکیک سال ورود می‌باشد. لیکن به دانشجویان عزیز توصیه می‌شود در روزهایی که برای سال ورود آنها به صورت خاص در نظر گرفته شده جهت انتخاب واحد اقدام نمایند.
  • لازم به ذکر است صرفا آن دسته از  دانشجویانی که در تاریخ ۱۵ لغایت ۱۸  انتخاب واحد دارند در روزی که به سال ورودی آن ها اختصاص داده شده به سامانه دسترسی خواهند داشت و دسترسی سایر دانشجویان به سامانه امکان‌پذیر نخواهد بود.
  • دانشجویان شهریه‌پرداز برای پرداخت شهریه می‌توانند از منوی امور شهریه، قسمت پرداخت الکترونیکی، مبلغ پیش پرداخت خود را واریز نمایند.
  • مسوولیت اخذ درس، رعایت پیشنیازی و همنیازی براساس سرفصل مصوب به عهده دانشجو خواهد بود.
  • مبلغ شهریه ثابت: ۱۲۰۰۰۰۰۰ ریال معادل یک میلیون و دویست هزار تومان
  • دانشجویان شاهد و ایثارگر، دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی که مبلغ کل شهریه ترم آنها از مبلغ علی الحساب کمتر می باشد و دانشجویان  بورسیه (شهریه پرداز): با هماهنگی حسابداری مربوطه اقدام به تعیین مبلغ و پرداخت شهریه نمایند.
  • بر اساس مصوبه شورای محترم آموزشی دانشگاه در نیمسال دوم ۹۷-۹۶ دانشجویان در زمان حذف و اضافه صرفا مجاز به اخذ و حذف سه درس می‎‌باشند.